Статистика
Всего в нашей базе более 4 327 664 вопросов и 6 445 979 ответов!

Як довести,що губки - не колоніальні найпростіші, а багатоклітинні тварини

5-9 класс

Gapeeva2013 17 июля 2014 г., 7:16:24 (9 лет назад)
Рейтинг
+ 0 -
0 Жалоба
+ 0 -
Ksushenka98
17 июля 2014 г., 8:06:43 (9 лет назад)

Гу́бки — тип примітивних багатоклітинних тварин, які ведуть прикріплений спосіб життя. Їх зовнішній вигляд і будову настільки незвичайні, що довгий час не знали, куди віднести ці організми - до рослин або тварин. Лише у другій половині XVIII століття, коли детальніше познайомилися з життєдіяльністю губок, не залишилося сумнівів у їх належності до світу тварин. Серед багатоклітинних тварин вони, безсумнівно, є найбільш примітивно організованими істотами, про що свідчать простота будови їх тіла і значна самостійність утворюють його клітин.   Більшість губок відноситься до морським тваринам.  З  5000 видів губок лише близько 150 видів мешкають в прісних водоймах можуть в морських водах від наближених зон і до максимальних глибин океану.Сидячий спосіб життя губок робить їх схожими на рослини. Однак окремі їхні клітинні елементи мають разючу рухливість.Також це нерухливі тварини, прикріплені до дна або різних підводних предметів. Серед губок зустрічаються одиночні й колоніа льні види. У сприятливих умовах губки утворюють іноді суцільні нарости на підводних предметах.

Ответить

Другие вопросы из категории

Сосуды ксилемы в период активного функционирования растения: а – мертвые; б – живые, только их клеточные оболочки одревесневают; в – живые, только их

ядро исчезает; г – живые, цитоплазма остается только около клеточной оболочки.

Помогите, пожалуйста, с заданием по биологии.

В физическом кабинете разбился ртутный прибор и часть ртути вылилась на пол. К кому нужно обратиться-к медикам районной поликлиники или к сотрудникам санитарно-эпидемиологической станции? Объясните свой ответ.
Заранее спасибо.



Вы находитесь на странице вопроса "Як довести,що губки - не колоніальні найпростіші, а багатоклітинні тварини", категории "биология". Данный вопрос относится к разделу "5-9" классов. Здесь вы сможете получить ответ, а также обсудить вопрос с посетителями сайта. Автоматический умный поиск поможет найти похожие вопросы в категории "биология". Если ваш вопрос отличается или ответы не подходят, вы можете задать новый вопрос, воспользовавшись кнопкой в верхней части сайта.