Статистика
Всего в нашей базе более 4 327 663 вопросов и 6 445 977 ответов!

Традиційно класичними прикладами атавізмів у людини вважають багатососковість, наявність "хвоста" та волохатість. Проте «хвіст» у Homo sapiens не має

10-11 класс

хребців, граничну межу «нормального» розвитку волосяного покриву в людини ніколи не встановлювали, а фенотипічно подібне до багатососковості явище шестипалості атавізмом не вважається. Яким чином можна довести, що певна ознака є саме атавізмом, а не чимось іншим (наприклад, вадою розвитку чи крайнім проявом норми реакції)?

LIKAIDO 04 нояб. 2013 г., 2:05:57 (10 лет назад)
Рейтинг
+ 0 -
0 Жалоба
+ 0 -
Ksenia2105
04 нояб. 2013 г., 4:17:41 (10 лет назад)

Атавізмом вважається та ознака, яка була втрачена в результаті еволюції. , але мала певне значення колись для організму. Якщо взяти ембріон людини, то на певних етапах розвитку він має хвіст. Доказом, що хвіст є атавізмом, є те , що деякі люди при народженні мають хвіст, який потім видаляють хірургічно.

Ответить

Другие вопросы из категории

решите задачу: У мышей желтая окраска (А) доминирует над черной (а). Какое расщепление по фенотипу и генотипу будет в f1 при скрещивании двух желтых

мышей, если учесть, что аллель А в гомозиготном состоянии вызывает гибель эмбрионов?

1. У человека длинные ресницы доминируют над короткими, а округлая форма ногтей над трапециевидной. Мужчина с короткими ресницами и трапециевидными

ногтями женился на женщине с длинными ресницами с округлыми ногтями. Отец женщины имел короткие ресницы. Определите генотипы. 2. У томата круглая форма плода доминирует над удлиненной, а желтые плоды над оранжевыми. Круглый сорт с оранжевыми плодами скрестили с удлиненным сортом с желтыми плодами. Получили 200 гибридов F1. А) Сколько разных генотипов среди растений F1? Б) Сколько получилось в F1 гомозиготных удлиненных растений? В) Сколько разных фенотипов получилось в F1? Г) Сколько получилось в F1 удлиненных желтых растений? Д) Сколько круглоплодных растений в F2?

1)Тонкие плоские ногти и голубоватый

1)Тонкие плоские ногти и голубоватый цвет ногтей у человека - доминантные признаки, нормальные обычные ногти - рецессивные. Каких детей можно ожидать от брака женщины с тонкими обычными ногтями и мужчины с нормальными голубовато-белыми ногтями?

Объясните: почему

свертывание белка наступает при воздействии высоких температур, как называется
это явление? Приведите примеры.
заранее спасибо)

Читайте также

1. Випадкова і неспрямована зміна поширеності певних алей у генофонді популяції: а) хвилі життя; б) ізоляція; в) дрейф генів; г) генетичний вантаж.

2. Приклади атавізмів у людини: а) наявність хвоста; б) апендикс; в) густе волосся на всьому тілі; г) розвиток додаткових пар молочних залоз.

3. Групи організмів, які перебувають у стані біологічного прогресу:

а) молюски; б) мохи; в) комахи; г) покритонасінні рослини.

4. Історична послідовність предкових форм певного сучасного виду: а) гомологічний ряд; б) онтогенез; в) філогенетичний ряд; г) філогенез.

5. Гомологічні органи: а) ласт тюленя і кінцівка крота; б) бульби картоплі та бульбокорені жоржини; в) крило зяблика та крило бджоли; г) передні кінцівки крота і ведмідки.

6. Критерії біологічного прогресу певної систематичної групи організмів: а) розширення ареалу; б) зменшення чисельності популяцій; в) збалансованість народжуваності та смертності; г) збільшення кількості підвидів і видів.

7. Здатність погано захищених видів до наслідування забарвлення чи форми тіла добре захищених видів: а) адаптація; б) ароморфоз; в) мімікрія; г) гомологія.

8. Рудиментарні органи: а) тазові кістки в кита; б) апендикс у людини; в) очі печерних тварин; г) недорозвинені кінцівки у веретільниці.

9.Елементарні фактори: а) дрейф генів; б) ізоляція; в) хвилі життя; г) модифікації.

Визначте, як зміниться структура білка, що кодується такою послідовністю нуклеотидів у ДНК: ААТ АЦЦ ГГГ ТТТ ЦГА ГАГ ААГ ГЦГ ЦГЦ ТТЦ, якщо відбулась

мутації, у результаті яких четвертий нуклеотид, що містить аденін, був замінкний на тимін, сьомий нуклеотид, що містить гуанін, був змінений на аденін, десятий нуклеотид, що містить тимін, був замінений на гуанін.

користуючись таблицею генетичного коду, визначте, як зміниться структура білка, що кодується такою послідовністю нуклеотидів у ДНК : ААТ АЦЦ ГГГ

ТТТ ЦГА ГАГ ААГ ГЦГ ЦГЦ ТТЦ, якщо відбулися мутації, у результаті яких четвертий нуклеотид, що містить аденін, був замінений на тимін , сьомий нуклеотид, що містить гуанін, був змінений на аденін, десятий нуклеотид, що містить тимін, був змінений на гуанін.



Вы находитесь на странице вопроса "Традиційно класичними прикладами атавізмів у людини вважають багатососковість, наявність "хвоста" та волохатість. Проте «хвіст» у Homo sapiens не має", категории "биология". Данный вопрос относится к разделу "10-11" классов. Здесь вы сможете получить ответ, а также обсудить вопрос с посетителями сайта. Автоматический умный поиск поможет найти похожие вопросы в категории "биология". Если ваш вопрос отличается или ответы не подходят, вы можете задать новый вопрос, воспользовавшись кнопкой в верхней части сайта.