Статистика
Всего в нашей базе более 4 327 664 вопросов и 6 445 980 ответов!

що треба знати й уміти ,щоб визначити вид комах?

10-11 класс

SAARussian 10 окт. 2016 г., 23:55:27 (7 лет назад)
Рейтинг
+ 0 -
0 Жалоба
+ 0 -
Yannov1999
11 окт. 2016 г., 2:19:28 (7 лет назад)

повне чи неповне перетворення,ряд,ротовий апарат.
и ты легко сможешь определить

Ответить

Другие вопросы из категории

Личиночное молочко, применение
яку функцию виконуе камбий???

1-захисну.20твирну.3-опорну.4-транспортну.

ОЧЕНЬ-ОЧЕНЬ СРОЧНО!!! ВОПРОС ЖИЗНИ И СМЕРТИ!!!

ПОМОГИТЕ!!!
В молекуле днк количество нуклеотидов с гуанином составляет 12% от общего числа. Сколько нуклеотидов с аденином в этой молекуле ?
1) 12%
2) 24%
3) 38%
4) 88%

Читайте также

У собак чорний колір шерсті домінує над кавовим ,а коротка шерсть - над довгою. Обидві пари генів розташовані в різних хромосомах. Мисливець купив

чорного собаку з короткою шерстю і хоче бути впевнений , що він не несе генів кавового кольору і довгої шерсті.Якого партнера за фенотипом і генотипом треба дібрати для схрещування, щоб перевірити генотип купленого собаки?

помогите решить задачи(любіе которіе знаеете срочно пожалуста ,завтра контрольная Задачі на визначення груп крові людини

1. Гомозиготна мати має групу крові А(II), гомозитний батько В(III). Які групи крові можуть мати їхні діти?

2. Ген третьої групи крові (IВ) домінує над геном IО. Гетерозиготний чоловік, який має III групу крові, одружився з жінкою, яка має I групу крові. Визначте можливі генотипи й фенотипи їхніх дітей.

3. У хлопчика О(I) група крові, у його сестри - АВ(IV). Визначте групи крові та генотипи їхніх батьків.

4. У пологовому будинку переплутали хлопчиків. Батьки першої сім`ї мають О(I) і A(II) групи крові, а батьки другої – A(IIе) і AB(IV) групи крові. Аналізами встановлено, що в дітей О(I) і AB(IV) групи крові. Визначте, хто чий син.

5. У карооких батьків двоє блакитнооких дітей мають I і IV групи крові, а двоє карооких –II і III. Карий колір очей домінує над блакитним і визначається аутосомним геном. Яка ймовірність народження в цій сім`ї блакитноокої дитини з I групою крові?

6. Жінка гетерозиготна за А(II) групою крові вийшла заміж за чоловіка з AB(IV) групою крові. Які групи крові матимуть їхні діти?

7. Батько має I групу крові, мати-IV. Їх дочка одружилася з юнаком, який має III групу крові (ВО). Від цього шлюбу народилися діти з I-ю, II-ю і IV-ю групами крові. Визначте групу крові матері. Чи можливе народження від цього шлюбу дитини з III групою крові?

8. Групи крові системи АВО залежать від трьох алелей гена I, які позначені символами IА, IВ, IО. Визначте генотипи батьків, якщо в їхніх дітей всі чотири групи крові.

9. Від шлюбу між чоловіком з групою крові АВ і жінкою з групою крові А народилося троє дітей з групами крові В, АВ і О. Визначте генотипи батьків і дітей. Чи немає в цих даних чогось такого, що викликає сумнів?

10. Під час розгляду cудової справи про батьківство встановлено, що в дитини IV група крові, у матері -II група, а в імовірного батька - I група крові. До якого висновку повинен прийти судмедексперт?

11. Чоловік, хворий на гемофілію, взяв шлюб із жінкою, батько якої був гемофіліком. Встановіть ймовірність народження в цій родині хворих на гемофілію дітей. здоровою жінкою, гетерозиготною за цією ознакою. Визначте імовірність народження дітей з нормаль

12. У людини відсутність потових залоз зумовлена рецесивною алеллю, локалізованою в Х-хромосомі. Чоловік, у якого відсутні потові залози, одружився зі ними потовими залозами.

13. Надмірне оволосіння вушних раковин (гіпертрихоз) зумовлене геном, локалізованим у У-хромосомі. Яка ймовірність народження дитини з такою ознакою, якщо її має батько?

14. Жінка з нормальним зором, батько якої був дальтоніком, одружилась з чоловіком, що має гіпертрихоз вушних раковин і нормальний зір. Яка ймовірність народження в них сина, що матиме ці аномалії?

15. Ген забарвлення очей у мухи дрозофіли в Х-хромосомі. Ген червоних (нормальних) очей (W) домінує над геном білих (w). Визначте фенотип і генотип гібридів F1, якщо схрестили білооку самку з червонооким самцем?

16. У людини домінантний ген P, що визначає стійкий рахіт, зчеплений зі статтю. Яка вірогідність народження хворих дітей у жінки, гетерозиготної за геном рахіту?

Задачі з генетики

1. При схрещування високорослого помідора із карликовим усе потомство в F1мало високе стебло. Але в F2 серед 35800 одержаних кущів помідорів 8950 були карликовими. Скільки гомозиготних рослин є серед гібридів F2?

2. Одна з рослин пшениці має червоне колосся( домінантна ознака) і невилягаюче стебло (рецесивна ознака), а інша - біле колосся (рецесивна ознака) і вилягаюче стебло(домінантна ознака). Обидві рослини є гетерозиготними за одним із генів. Скільки відсотків гібридів з білим колоссям і невилягаючим стеблом буде одержано при схрещування цих рослин?

3. У сім`ї, де обоє батьків мали нормальний слух і в одного з них було пряме волосся, а в іншого – кучеряве, народилися діти: глуха з прямим волоссям і кучерява з нормальним слухом. Яка вірогідність народження глухої кучерявої дитини в цій сім`ї, якщо відомо, що нормальний слух і кучеряве волосся – ознаки домінантності?

4. У гороху гладенька форма насіння домінує над зморшкуватою, а високо рослість над низькорослістю. Обидві ознаки успадковуються незчеплено. Схрестили 2 гомозиготні рослини – високу зі зморшкуватим насінням і низькорослу – з гладеньким. Надалі гібриди розмножувались самозапиленням. В F2 одержано 1760 особин. Скільки серед них теоретично має бути високих рослин зі зморшкуватим насінням?

5. У дурману пурпурове забарвлення квіток (Р) домінує над білим (р), а колючі коробочки (D) – над гладенькими (d). Рослину з пурпуровими квітками і гладенькою коробочкою схрестили з такою, що має білі квіти і колючі коробочки. Одержали 320 рослин з пурпуровими квітами і колючими коробочками і 312 рослин з пурпуровими квітами і гладенькими коробочками. Визначте генотипи батьківських форм.

6. У гороху гладенька форма насіння домінує над зморшкуватою, а високо рослість над низькорослістю. Обидві ознаки успадковуються незчеплено. Схрестили 2 гомозиготні рослини – високу зі зморшкуватим насінням і низькорослу – з гладеньким. Надалі гібриди розмножувались самозапиленням. В F2 одержано 2670 особин. Скільки серед них теоретично має бути високих рослин з гладеньким насінням?

Запитання відкритого рівня

1. Охарактеризуйте всі закони Г. Менделя, визначте їх статистичні основи.

2. Охарактеризуйте явище зчепленого успадкування. Хромосомна теорія спадковості.

3. Опишіть види статевого та нестатевого розмноження. Наведіть приклади.

4. Мутагени. Причини мутацій.

5. Охарактеризуйте етапи ембріонального розвитку тварин.

У собак чорний колір шерсті домінує над коричневим, а коротка шерсть - над довгою.Який відсоток чорних корликових щенят можна чекати від

схрущування двох особин гетерозиготних ха обома ознаками?.Мисливець купив чорного собаку з короткою шерстю і хоче бути впевнений, що він не несе генів кавового кольору і довгої шерсті.Якого партнера за генотипом і фенотипом треба дібрати? щоб перевірити генотип купленої собаки.

У людини є алель, що визначає кирпатий ніс(А), домінує над алелем, відповідальним за розвиток прямого носа(а), а алель, який спричиняє появу ямки на

підборідді (В) над алелем, що забезпечує формування підборіддя без ямки (в). Який генотип кирпатого батька без ямки на підборідді, якщо у шлюбі з жінкою, яка має прямий ніс і ямку на підборіддінароджуються тільки кирпаті діти з ямкою на підборідді.Вы находитесь на странице вопроса "що треба знати й уміти ,щоб визначити вид комах?", категории "биология". Данный вопрос относится к разделу "10-11" классов. Здесь вы сможете получить ответ, а также обсудить вопрос с посетителями сайта. Автоматический умный поиск поможет найти похожие вопросы в категории "биология". Если ваш вопрос отличается или ответы не подходят, вы можете задать новый вопрос, воспользовавшись кнопкой в верхней части сайта.